Головна » Файли » Позаурочні заходи

Декоративно-прикладний гурток "Країна майстрів"
[ Викачати з сервера (8.96 Mb) ] 13.06.2017, 19:47

Методичні рекомендації

Відпочинок дітей у пришкільному таборі має на меті організації виховної та позакласної роботи зі школярами. Декоративно-прикладний гурток  допомагає забезпечити виховну та навчальну діяльність учнів під час перебування у пришкільному таборі. Гурток «Країна майстрів» розрахований на 6 годин та відповідно для дітей різних вікових груп. Творчі завдання підібрані відповідно до вікових особливостей учнів, їхнього рівня знань та вмінь. Оскільки вихованцями гуртка є учні початкової школи, тому кожне заняття побудоване  у ігровій формі.

За легендою учні вирушають у подорож до чарівної Країни майстрів разом із помічником Зайчиком Розумакою. Під час кожної подорожі діти знайомляться з чарівними майстрами рукоділля, що мешкають у казковій країні, та разом із Зайчиком навчаються виготовляти різні поробки.

Структура посібника складається з плану гуртка, методичних рекомендацій та змістовних презентацій до кожного заняття.

Від керівника гуртка вимагається ретельна підготовка до кожного заняття (враховуючи вікові особливості дітей): виготовлення шаблонів деталей, складання заготовок, підготовка матеріалів.

Завдяки такій формі проведення занять учні із зацікавлення навчаються рукоділлю, поглиблюють свої знання, натхненно працюють відпочиваючи. Такий гурток приносить не лише результат, але і радість та задоволення діткам!

Категорія: Позаурочні заходи | Додав: kuratnk | Теги: Гурток
Переглядів: 420 | Завантажень: 86 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar